Jemný magnetický prívesok

34,00 
3777-1
Na sklade
+

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

 

Organicky mäkký vonkajší tvar premení tento prívesok na neobyčajný kúsok, ktorý zaujme svojím jedinečným vzhľadom. Centrum bolo ozdobené kryštálom Swarovski, aby poskytlo ďalšiu iskru - harmonickú kombináciu s leštenou, nádherne lesklou chirurgickou oceľou.

 

• Sila magnetov: 1200 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 1 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky

Kameň: Swarovski kryštál pre luxusný vzhľad produktu

Povrchová úprava: Lesklá

Dimenzie: 3,00 mm x  17,26 mm

Kód: 3777-1

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Všetko zvládam lahšie  
 
 
" Zakúpila som mojej mamke magnetické šperky a po ich nosení jej zmizla srdcová arytmia. Mňa magnetické šperky dobili energiou a zrazu všetko zvládam lahšie, okrem toho sa mi šperky veľmi páčia, sú elegantné, vkusné a navyše pomáhajú.
 
 
Viera K. Levice  
 
           "
Bolesť ramena a lakťa úplne zmizla
 
" Trpela som opakovanými bolesťami ramena a lakťa približne tri roky. Bolesti boli stále intenzívnejšie, napokon som už nevedela v ruke udržať ani kabelku. Kúpila som si magnetický náramok a bolesti mi asi po troch mesiacoch začali ustupovať, až nakoniec zmizli úplne.  
 
 
Ingeborg P. Bratislava  
 
           "
Roky sa liečim na chrbticu   
 
 
" Roky sa liečim na chrbticu, veľmi oceňujem vplyv magnetických šperkov, ktoré sú veľmi vkusné a zároveň aj veľmi účinné. Bolesti chrbtice sa mi zmiernili aj vďaka srdcu zdravia, ktoré si prikladám na bolestivé miesta. Taktiež sa mi upravil krvný tlak.  
 
Jana K. Bratislava  
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.