VIANOČNÁ AKCIA:  Skombinujte set 2 náramky a na oba šperky máte 50% zľavu   (viac info TU)

 

Dámske magnetické náramky s účinkom


 

 

 

 

Nemecká firma Energetix už viac ako 15 rokov kombinuje moderný dizajn náramkov so silou magnetov. Energetix je svetový líder vo výrobe magentických šperkov. V každom dámskom náramku sú do chirurgickej ocele zabudované minimálne 2 silné neodymové magnety. Niektoré modely náramkov obsahujú aj meď a  Swarovski krištáľ.

Skúseností zákazníkov a názory lekárov hovoria o použití magnetických náramkov na silnú migrénu a bolesti hlavy, artritídu a karpálny tunel, vysoký a kolísavy tlak, únavu a zlý spánok, alergie, zlú cirkuláciu...  Osobné skúsenosti nájdete pridané ku každému náramku s magnetmi.

97,00 

Energetix nosia aj hviezdy

Kvôli svojmu unikátnemu dizajnu a účinku, Energetix produkt môžme vidieť aj na slávnych hviezdach ako sú Paris Hilton, Sharon Stone, Ivana Trump a ďalší. Niektoré z hviezd sú aj na titulnej strane Energetix katalógov, medzi ktorými je aj Kevin Costner, Sara Connor. Medzinárodný tím Energetix dizajnérov prináša každý rok nové kolekcie vysoko kvalitných šperkov s magnetmi.

 

 

 

1

 

 

15

 

 

60

 

 

5 000 000

Svetový líder v výrobe magnetyckih šperkov   Nemecká značka s tradíciou dlhšom ako 15 rokov   Naše výrobky distribujeme do viac ako 60 krajín   

5 milióny spokojných zákazníkov po celom svete