Magnetický flexibilný náramok s medenými časťami v dvojfarebnom prevedení

42,00 
440-2M
Na sklade
+

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

 

 Magnetický náramok s medenými časťami na vnútornej strane je populárnym náramkom po celé roky a jeho atraktívny dvojfarebný dizajn ho umožňuje použiť ako klasický a elegantný zároveň. Leštená povrchová úprava robí vzhľad tohto náramku decentne lesklým. Je to šperk, ktorý možno nosiť kedykoľvek, demonštruje aj každodenný štýl ale aj spoločenský večerný štýl. Je veľmi oblúbený nie len u žien, ale aj u mužov, pre svoj jedinečný dizajn v tvare hadích šupín.

 

• Sila magnetov: 1200 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 2 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky, Meď kvôli svojmu antibakteriálnemu účinku

Povrchová úprava: Lesklá, matná

Povrchová vrstva: Iónová vrstva-zlato

Dimenzie: Š-7mm

Kód: 440-2

 

K určeniu veľkosti náramkov si zmerajte obvod svojho zápästia.

OZ. - Obvod zápästia (cm)      VE. - Veľkosť

OZ. 13-14 14-15 15-16 16-18 18-20 20-22
VE. XS S M L XL XXLObvod zápästia


 

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Operáciu som odvolala
 
 
" Po návrate z lyžovačky ma začalo bolieť koleno, natiahla som si šľachu. Nezabrala mi elektroliečba, vodoliečba, injekcie ani žiadna iná terapia. Po dvoch mesiacoch bolestí som sa rozhodla ísť na operáciu. Od manžela som dostala srdce zdravia, ktoré ma prinútil nosiť niekoľko hodín denne. Po mesiaci začala bolesť ustupovať. Po troch mesiacoch ustúpila úplne. Operáciu kolena som odvolala.  
 
 
 
Katarína M. Bratislava  
 
           "

Z tela sa mi uvolnili nahromadené toxíny

 
" Môj najväčší problém bol s chrbticou v krížovej oblasti. Bolesť mi vystreľovala do jednej nohy, nohu mi celkom zablokovalo. S magnetmi (retiazka na členok, magnetické srdcia, náramky) sa mi podarilo stabilizovať môj stav, že chodím bez paličky. Ustúpili mi časté bolesti a hučanie v hlave, problémy s trávením a tŕpnutie  končatín. Lekári to vysvetľujú tým, že sa mi z tela uvoľnili nahromadené toxíny.
 
 
Jana C. Banská Bystrica  
 
           "
Tlak sa mi stabilizoval
 
 
" Som držitelom Zlatej plakety Dr. Jánskeho. Pri pravidelných trojmesačných odberoch mi kolísal krvný tlak. Nosením magnetického náramku sa mi tlak stabilizoval na 120/80. Pracujem ako požiačnik už 34 rokov. Pri mojom zamestnaní trpia hlavne nohy a bedrové kĺby. Nosením náramku bolesti výrazne ustúpili a tým sa mi zlepšil aj spánok.  
 
 
 
 
Stanislav M. Košice  
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.