Magnetická tyčinka do vody s motívom štvorlístka

33,00 
1175-1
Na sklade
+

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

 

Magnetická tyčinka do vody


 

.. obsahuje magnet (2000 Gs) z neodymia, ktorý je najsilnejší permanentný magnet a nestráca magnetickú silu alebo ju stráca minimálne. Magnetická tyčinka v tvare štvorlístka s kryštálom Swarovski Vám zmagnetizuje vodu ale aj akúkoľvek inú tekutinu.

Na čo používať: Magnetizovať je možné všetky nápoje (kávu, mlieko, džúsy, víno atď.), jedlo a aj ovocie s vysokým obsahom vody.

Ak používať: Vložte magnetickou tyčinku do tekutiny minimálně na 15 minut až na 2 hodiny, v závislosti na množství tekutiny (0,25 – 1l). Proces magnetizace se může urychlit mícháním 30 sekund.  

Odporúčanie: Odporúča sa, aby človek vypil jeden pohár zmagnetizovanej vody hneď po prebudení, ešte pred raňajkami. Následne by mal vypiť cca 2l zmagnetizovaných tekutín denne.

 

 

  ŽIVÁ VODA:

  Znižuje kyslosť organizmu

  Pomáha pri trávení 

  Urýchľuje metabolizmus 

  Posilňuje imunitu 

   Podporuje detoxikáciu

Parametre+

• Sila magnetov: 2000 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 1 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky


Platba - Doprava+

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Imunitný systém 
 
" Šperky Energetix majú krásny dizajn a zároveň podporujú imunitný systém a zlepšujú zdravie. Pitím magnetickej vody a nosením magnetických šperkov sa mi zlepšila problematická pleť, ustúpila bolesť hrdla a priedušiek. Celkovo pociťujem viacej energie. 
 
 
 
Ľubica Mikušová, Bratislava 
 
           "
Problém so stolicou
 
" Mala som  problémy so stolicou, niekedy som aj 3-4 dni nebola na WC. Kúpila som si teda magnetickú paličku do vody, začala som piť každé ráno nalačno 3 dcl vody, v priebehu dňa ešte aspoň 2 l magnetizovanej vody a môj problém sa vyriešil.  
 
 
 
Oľga Pastuchová, Modra  
 
           "
Bolesti sú preč
 
" Mala som viaceré zdravotné problémy- hučanie v uchu (nebol na to liek), bolesti kĺbov, krčnej chrbtice, únava, žalúdočné problémy, všetko je preč. Nosím magnetické srdce zdravia, náramky na každej ruke, pijem najmenej 2,5l magnetickej vody.
 
 
 
Božena Špernogová, Spišská Nová Ves 
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.