Magnetická tyčinka do vody s motívom žabky a kryštálom

33,00 
400-1
Na sklade
+

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

 

Magnetická tyčinka


 

.. obsahuje magnet (2000 Gs) z neodymia, ktorý je najsilnejší permanentný magnet a nestráca magnetickú silu alebo ju stráca minimálne. Magnetická tyčinka v tvare žabky s kryštálom Swarovski Vám zmagnetizuje vodu ale aj akúkoľvek inú tekutinu. 

 

Na čo používať: Magnetizovať je možné všetky nápoje (kávu, mlieko, džúsy, víno atď.), jedlo a aj ovocie s vysokým obsahom vody.

 

Ak používať: Vložte magnetickou tyčinku do tekutiny minimálně na 15 minut až na 2 hodiny, v závislosti na množství tekutiny (0,25 – 1l). Proces magnetizace se může urychlit mícháním 30 sekund.  

 

Odporúčanie: Odporúča sa, aby človek vypil jeden pohár zmagnetizovanej vody hneď po prebudení, ešte pred raňajkami. Následne by mal vypiť cca 2l zmagnetizovaných tekutín denne. 

 

 

 

  ŽIVÁ VODA:

  Znižuje kyslosť organizmu

  Pomáha pri trávení 

  Urýchľuje metabolizmus 

  Posilňuje imunitu 

   Podporuje detoxikáciu

Parametre+

• Sila magnetov: 2000 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 1 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky

Kameň: Swarovski kryštál pre luxusný vzhľad produktu


Platba - Doprava+

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Na nočných zmenách necítim únavu 
 
" Pracujem na počítačoch, robím aj v nočných smenách. Denne pijem 2-3 l vody magnetizovanej magnetickou paličkou, voda ma osvieži a pri nočných smenách necítim takú únavu ako predtým. Pri bolestiach očí spojených s námahou si robím aj obklady z tejto vody, bolesti potom ustúpia.  
 
 
Juraj Strnad, Bratislava  
 
           "
Zdravotné problémy našej rodiny sú preč 
 
" O účinkoch magnetických šperkov ma presvedčilo, že mi dcéra potvrdila ústup bolestí chrbta /po tehotenstve a kojení/- nosením srdca zdravia a tiež upravený vysoký krvný tlak môjho syna. Na základe toho som aj ja začala nosiť šperky a srdce zdravia s platničkou a piť magnetizovanú vodu a bolesti kĺbov tiež ustúpili.  
 
 
Oľga Hladká, Bratislava   
 
           "
Problémy s kĺbom na nohe prešli
 
 
" Mavala som problémy s kĺbom na nohe. Začala som nosiť magnetické šperky a piť magnetizovanú vodu a problémy s kĺbom na nohe prešli. Magnetické šperky nosí celá moja rodina. Aj pri akýchkoľvek bolestiach použijeme srdce zdravia a bolesti ustúpia.
 
 
 
Helena Poláková, Sereď 
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.