Magnetická platnička

39,00 
877-1
Na sklade
+

 

Magnetická platnička  


 

Magnetická platnička obsahuje dva silné magnety o sile 1800 Gaussov. Názory lekárov a skúsenosti zákazníkov hovoria o použití platničke pri bolestiach:

     ✔  Krížov                           ✔  Kolena

    ✔  Ramena                        ✔  Kĺbov

    ✔  Chrbtice                        ✔  Migrénach

Časté sú aj skúsenosti nosenia platničke pri menštruačných problémoch. Môže sa stáť, že senzitívnejší ľudia pri kontakte začnú vnímať brnenie, mravčanie alebo teplo. Pokiaľ nebudete vnímať tieto pocity, neznamená to, že sila magnetov na vás nepôsobí. 

Naše najpredávanejšie výrobky, magnetické srdiečko a platnička sa môžu nosiť 24 hodín denne, na akejkoľvek častí tela.

 

Jak použivat 
Výrobky se skládají ze dvou částí: základní část s magnetem v ocelovém pouzdře s mědí s označením EX (severní pól magnetu) a nosí se touto stranou přímo na těle. Druhou částí je plíšek, který se umístí na vnější straně oděvu a drží magnet na příslušném místě. 

 

NÁZORY LEKÁRA: Magnety a menštruačné bolesti 

Nosením srdca v nohavičkách sú bolesti výrazne zmierňované. Tento efekt tlmenia bolesti je výsledkom zlepšenej cirkulácie krvi. Bolesť je spôsobená kontrakciami maternice pri zbavovaní sa výstelky. Magnety zlepšujú krvný obeh a tým sa znižuje bolesť. Tvorba endorfínu sa zvyšuje, čo tiež pomáha bojovať proti bolesti. Okrem toho je zosilnený celkový pocit pohody a imunitný systém.

MuDr. Verena Breitenbach, gynekologička

 

Parametre+

• Sila magnetov: 1800 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 2 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky

Povrchová úprava: Lesklá

Platba - Doprava+

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Bolesti ramien sa zmiernili
 
" Šperky firmy Energetix som kúpila pre svoju 85r. mamu. Bolesti ramien sa jej zmiernili už po pár hodinách nosenia. Potom som kúpila náramok a platničky pre manžela, ktorému tiež ustúpili bolesti bedrového kĺbu. Môžem povedať, že mi dodali veľa novej energie. 
 
 
Eva Holodová, Bratislava 
 
           "
Ide to bez liekov
 
" Mal som problémy pri zmene počasia, trpel som problémami s tlakom a migrénami. Bol som veľmi prekvapený účinkom magnetických šperkov a platničky, odkedy ich nosím, nemusím užívat žiadne lieky na tlak a alergiu a dokonca ani analgetiká proti migréne. 
 
 
Vladimír Harčár, Košice  
 
           "
Intenzívne bolesti ustúpili
 
" Nosením magnetického náramku a medenej platničky sa mi po krátkej dobe zmiernili bolesti v krížoch. Používaním srdiečka mi ustúpili intenzívne bolesti žalúdka. Srdce používam najviac pri lokálnych bolestiach.
 
 
 
Olga Kristová, Bratislava 
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.