Magnetické srdce

39,00 
177-1
Na sklade
+

 

Magnetické srdce 


 

Magnetické srdce obsahuje jeden permanentný neodýmiový magnet so silou 2200 gaussov. Názory lekárov a skúsenosti zákazníkov hovoria o použití magnetického srdiečka pri bolestiach:

     ✔  Krížov                           ✔  Kolena

    ✔  Ramena                        ✔  Kĺbov

    ✔  Chrbtice                        ✔  Migrénach

Časté sú aj skúsenosti nosenia srdiečka pri menštruačných problémoch. Môže sa stáť, že senzitívnejší ľudia pri kontakte s magnetickým srdiečkom začnú vnímať brnenie, mravčanie alebo teplo. Pokiaľ nebudete vnímať tieto pocity, neznamená to, že sila magnetov na vás nepôsobí. 

Naše najpredávanejšie výrobky, magnetické srdiečko a platnička sa môžu nosiť 24 hodín denne, na akejkoľvek častí tela.


Jak použivat srdíčko
Výrobky se skládají ze dvou částí: základní část s magnetem v ocelovém pouzdře s mědí s označením EX (severní pól magnetu) a nosí se touto stranou přímo na těle. Druhou částí je plíšek, který se umístí na vnější straně oděvu a drží magnet na příslušném místě. 

 

 

NÁZORY LEKÁRA: Magnety a menštruačné bolesti 

Nosením srdca v nohavičkách sú bolesti výrazne zmierňované. Tento efekt tlmenia bolesti je výsledkom zlepšenej cirkulácie krvi. Bolesť je spôsobená kontrakciami maternice pri zbavovaní sa výstelky. Magnety zlepšujú krvný obeh a tým sa znižuje bolesť. Tvorba endorfínu sa zvyšuje, čo tiež pomáha bojovať proti bolesti. Okrem toho je zosilnený celkový pocit pohody a imunitný systém.

MuDr. Verena Breitenbach, gynekologička

 

Parametre+

• Sila magnetov: 2200 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 1 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky

Povrchová úprava: Lesklá

Platba - Doprava+

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Žalúdočné kŕče prešli
 
" Po prejedení som dostala silné žalúdočné kŕče. Práve bola u mňa na návšteve sestra. Keď som sa jej posťažovala, odopla si magnetické srdce a dala mi ho na tričko v oblasti žalúdka. Asi po 2 – 3 minútach mi kŕče prestali. Odvtedy si magnetické šperky kupujem sama a pomáhajú mi.
 
 
 
Anna Macurová, Bratislava
 
           "
Srdce zdravia, prvá pomoc
 
" Veľmi ma bolievali kĺby. Pri počiatku bolestí som si priložila magnet (srdce zdravia) na postihnuté miesto. Po určitom čase bolesti ustúpili. Pri bolestiach hlavy som si hneď na začiatku priložila magnet na spánky, chvíľu som oddychovala a bolesť ustúpila.
 
 
 
Alena Comová, Žilina
 
           "
Skleróza multiplex
 
" Mama má sklerózu multiplex a „lenivé črevo“. Nosením náramku a srdiečka jej ustúpili bolesti a upravila sa jej cukrovka. Mne srdce zdravia pomohlo najmä pri menštruačných bolestiach. Nosím ho pripnuté kdekoľvek na tele stále, hlavne ako prevenciu. Magnetické šperky mi pomáhajú na 100%. 
 
 
Zuzana Bajtalová, Nemečky 
 
           "
Únava sa zmiernila po pár dňoch  
 
" Pred nosením magnetického náramku som pociťovala veľkú únavu. Nosením náramku sa mi po pár  dňoch únava zmiernila, cítila som sa lepšie. Srdce zdravia mi pomohlo zmierniť bolesť vyvrtnutého členku následkom pádu. Priložením srdca na boľavé miesto sa mi zmiernili bolesti. Srdce som nosila pripnuté na ponožke.
 
Iveta Dragulová, Bratislava 
 
           "
Syndróm karpálneho tunela
 
" Magnetické šperky ma najprv očarili krásou a jedinečnosťou. Moja mama dostala  náramok a srdce zdravia. Postupne jej pomohli zmierniť bolesti pri syndróme karpálneho tunela, tiež sa jej upravil krvný tlak. Magnetické šperky dnes už používa celá moja rodina vrátane detí. 
 
 
 
Ing.Jánosdeák Angelika, Komárno
 
           "
Bolesti ruky zmizli
 
" Začala som nosením náramku a bolesti ruky zmizli. Srdce zdravia pomáha hlavne pri intenzívnych bolestiach chrbta v oblasti krížov. Náušnice ma zdobia a som nadšená.
 
 
 
 
 
Dagmar Turiničová, Bratislava
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.