Magnetické srdce s meďou

40,00 
177CU-1
Na sklade
+

Magnetické srdce s meďou


 

Magnetické srdce obsahuje jeden permanentný neodýmiový magnet so silou 2200 gaussov. Názory lekárov a skúsenosti zákazníkov hovoria o použití magnetického srdiečka pri bolestiach:

     ✔  Krížov                           ✔  Kolena

    ✔  Ramena                        ✔  Kĺbov

    ✔  Chrbtice                        ✔  Migrénach

Časté sú aj skúsenosti nosenia srdiečka pri menštruačných problémoch. Môže sa stáť, že senzitívnejší ľudia pri kontakte s magnetickým srdiečkom začnú vnímať brnenie, mravčanie alebo teplo. Pokiaľ nebudete vnímať tieto pocity, neznamená to, že sila magnetov na vás nepôsobí. 

Naše najpredávanejšie výrobky, magnetické srdiečko a platnička sa môžu nosiť 24 hodín denne, na akejkoľvek častí tela.


Jak použivat srdíčko
Výrobky se skládají ze dvou částí: základní část s magnetem v ocelovém pouzdře s mědí s označením EX (severní pól magnetu) a nosí se touto stranou přímo na těle. Druhou částí je plíšek, který se umístí na vnější straně oděvu a drží magnet na příslušném místě. 

 

 

NÁZORY LEKÁRA: Magnety a menštruačné bolesti 

Nosením srdca v nohavičkách sú bolesti výrazne zmierňované. Tento efekt tlmenia bolesti je výsledkom zlepšenej cirkulácie krvi. Bolesť je spôsobená kontrakciami maternice pri zbavovaní sa výstelky. Magnety zlepšujú krvný obeh a tým sa znižuje bolesť. Tvorba endorfínu sa zvyšuje, čo tiež pomáha bojovať proti bolesti. Okrem toho je zosilnený celkový pocit pohody a imunitný systém.

MuDr. Verena Breitenbach, gynekologička

 

Parametre+

• Sila magnetov: 2200 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 1 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky, Meď kvôli svojmu antibakteriálnemu účinku

Povrchová úprava: Lesklá

Platba - Doprava+

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Magnetoterapia mi pomohla
 
" Vďaka magnetickým šperkom spoločnosti Energetix som zistila, ako sa dá sebe pomôcť pomocou magnetoterapie. „Seklo“ ma v krížoch, každý môj pohyb sprevádzala ukrutná bolesť. Priložila som si magnetické srdce na postihnuté miesto a čakala som. Po chvíli začali bolesti ustupovať, nakoniec ustúpili úplne a ja som sa mohla opäť hýbať.
 
 
Alžbeta Zafčíková, Bratislava
 
           "
Bolesť krížov ustúpila
 
" Dlhodobo som mala silné bolesti v krížovej oblasti. Po rehabilitácii v nemocnici, kde mi urobili trakciu krížov sa to ešte zhoršilo. Bolesť bola neznesitelná a nechcela ustúpiť. Trpela som týmito silnými bolesťami dva roky. Po nasadení magnetického srdca mi bolesti ustúpili už za jedinú noc!  
 
 
 
Monika Polóková, Poľany  
 
           "
Bolesť ruky úplne zmizla
 
" Cestovala som autobusom, v ktorom bol prievan. Na druhý deň som nevedela zdvihnúť ruku, ktorá mi v tomto prievane prechladla. Predtým som pri podobných problémoch musela absolvovať rehabilitácie. Priložila som si preto na rameno srdce zdravia, začalo účinkovať, úplne som zabudla na bolesť. Na ďalší deň som už ruku zdvíhala ako nič.  
 
 
Darina Šeráková, Bratislava  
 
           "
Roky sa liečim na chrbticu 
 
" Roky sa liečim na chrbticu, veľmi oceňujem vplyv magnetických šperkov, ktoré sú veľmi vkusné a zároveň aj veľmi účinné. Bolesti chrbtice sa mi zmiernili aj vďaka srdcu zdravia, ktoré si prikladám na bolestivé miesta. Taktiež sa mi upravil krvný tlak. 
 
 
Jana Kvetanová, Bratislava
 
           "
Chronická nespavosť 
 
" Vždy sa mi páčili šperky z chirurgickej ocele, takže ma šperky Energetix okúzlili a zároveň mi aj pomohli. Roky som trpela chronickou nespavosťou, ale odkedy nosím 4 náramky a 3 srdcia zdravia moje problémy sú zažehnané.  
 
 
 
Edita Medová, Bratislava 
 
           "
Zlepšil sa spánok  
 
" Magnetické šperky - to je určite spojenie krásneho s užitočným. Ich nosením sa nám zlepšil spánok, taktiež máme viac energie. Prikladaním srdca zdravia ustúpili bolesti ramena aj krčnej chrbtice.  
 
 
 
 
Ing. Gabriela Choma, Bratislava 
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.