Magnetické vložky

55,00 
3009-1
Na sklade
+

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

KOŽENÉ VLOŽKY s magnetmi


 

Sú všetky Vaše topánky tie najvhodnejšie pre Vaše nohy? Pozrite sa do svojho botníku. Neuprednostnili sme niekedy pri nákupe topánok cenu pred ich kvalitou? Áno, každý z nás určite. Energetix prináša originálne riešenie.. 

 

Magnetické vložky do topánok so 6 neodymovými magnetmi v každej vložke. 

 

Extra tenké (výška 3mm) vložky do topánok z mäkkej vypracované ovčej kože, ktorá prirodzene absorbuje vlhkosť nôh a tým zabezpečuje v topánke optimálnu klímu. 

 

Hustá perforácia v spodnej časti vložiek a v hornej časti po ich obvode zabezpečuje pohltenie pachu a vlhkosti v topánke. Každá vložka obsahuje 6 neodymových magnetov, každý o sile 1.200 Gs. 

 

Obsahujú vzdušné priedušné vankúše a preto sú vhodné pre každodenné nosenie u všetkých typov nôh i topánok. Nosia ich ženy, muži i deti a všetkým im prináša luxusné pohodlie po celý rok. Protišmykový povrch zabezpečuje bezpečnú chôdzu.

 

 

 

Vložky s MAGNETMI

  Pri plochých nohách

  Pri ostrohách na pätách

  Pri poúrazových stavoch

  Pri športových aktivitách

 K svalovej relaxácii a prekrveniu  

  Pri bolestiach dolných končatín 

  Pri bolestiach chrbtice

  K zniženiu napätia

Parametre+

Platba - Doprava+

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Bolesť pomaly ustupuje!  
 
" Pred 10-timi rokmi som bola na operácii kostičky na palci ľavej nohy. Po operácii mi ostal málo ohybný palec, v súčasnej dobe ma začal opäť bolieť a dokonca ma začala bolieť aj celá ľavá noha - opäť kostička. Dozvedela som sa o magnetických vložkách a teraz po mesiaci nosenia mám oba palce ohybnejšie a citlivejšie, bolesť pomaly ustupuje.
 
 
Helena Teslíková, Ostrava
 
           "
Bolesť kolien  
 
Veľmi rada chodím na rôzne turistické výlety, ale poslednou dobou ma boleli nohy, hlavne kolená. Takže som výlety musela obmedziť na minimum. Skúsila som na 20 km výlet do topánok Magnetické vložky Energetix. Chôdza bola veľmi príjemná a nič ma nebolelo. Teším sa na ďalšie výlety a všetkým, kto trpí bolesťami nôh.
 
 
 
Věra Dolinková, Ostrava
 
           "
Moje nohy si to zaslúžia!
 
" Kúpila som si vložky pre zdravú chôdzu a  Energetix vložky s magnetmi. Urobila som  pokus a dala si do každej tenisky inú vložku. V topánke so športovou vložkou som cítila chlad, tvrdé miesta, nekomfort. Naopak vložka s magnetmi mi  akoby vsiakla nohu do machu, cítila som mäkký, príjemný došľap, sedela ako uliata.
 
 
Vladimíra Kobová, Ostrava
 
           "
Mravčanie v oblasti holennej kosti  
 
" Môj problém je diabe­tická polyneuropatia. Pociťo­vala som mravčenie v oblasti holennej kosti a bolievali ma dosť často päty. Pravidelne užívam lieky, ktoré mi zatiaľ nepomáhajú. Kúpila som si nové vložky MagnetWalk a tie teraz pravidelne nosím. Vďaka týmto vložkám ma prestali bo­lieť päty.  Vložky MagnetWalk sú úplné úžasné a vrelo ich každému do­poručujem! 
 
 
Mária Tellárová, Bratislava 
 
           "
Prestali bolieť a páliť nohy  
 
" Už 3 roky mi puchli nohy nad členkami. Lekár mi doporučil liek na žily, ktorý som začala uživoť. No moje problémi neprestávali, ba čo viac žačali sa zhoršovať. Už nie len že mi puchli nohy, ale ma večer aj boleli a pálili. Preto keď som uvidela vložky do topánok, hneď som si ich objednala. Po týždni používania ma večer prestali bolieť a páliť nohy. 
 
 
 
Zuzana Kuráková, Lućenec
 
           "
Netrpím už pocitom studených nôh  
 
Dlhodobo trpím studenými nohami. Ani horúce ponožky, ani teplé topánky môj problém nevyriešili . Objednala som Energetix MagnetWalk vložky a po niekoľkých dňoch nosenia  môj dlhoročný problém zmizol. Rovnako, ako bolesť nôh, ktorá má dlho trápila. MagnetWalk vložky som kúpila pre celú moju rodinu.
 
 
 
Valéria Pinterová, Vratimov
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.