Nosenie medených náramkov je nevyhnutné pri artritíde

 

 

Prim. MUDr. Kunosić

 

Prim. MUDr. Kunosić


 

Prim. MUDr. Kunosić je špecialista na interné lekárstvo a vedúca kliniky pľúcnych chorôb v Belehrade, ktorá kombinuje tradičné lieky a použitie magnetov na liečbu svojich pacientov, kde dosiahla fantastické výsledky.

 

MEĎ - ANTIBAKTERIÁLNE ÚČINKY

Už dávno je známe, že meď má antibakteriálne účinky. Jeho soľou sa strieka vinič, aby neochorel a vďaka medenej kaši lepšie dozrievajú rajčiny. V Ríme ženy nosili medené šperky, aby boli krajšie a zdravé, ale aj ako prostriedok proti tuberkulóze a urinálnym infekciám. Kvôli tomu, že v súčasnosti sa už nepoužívajú medené nádoby v ľudskom organizme táto látka chýba.Užívatelia medeného náramku mali často námietky, že im ozelenie ruka, zvlášť na začiatku nosenia. Treba vedieť, že je to normálne a dokonca potrebné, pretože kyselina z potu rozkladá meď a telo ju potom cez kožu absorbuje, čím veľmi rýchlo účinkuje na niektoré baktérie, zvlášť na 30 stafylokoka (MRSA), ktorý spôsobuje mnohé nevyliečené infekcie, zápal uší a intrahospitálne úmrtia (USA).

 

NOSENIE ŠPERKOV S MEĎOU PRI ARTRITÍDE

Nosenie šperkou s meďou je odporúčané pri artritíde. Zákazníci s náramkami a prsteňmi s meďou hovoria o zásadnom znížení bolestí kĺbov pri artritíde.

Nosenie medených náramkov je nevyhnutné pri rôznych ochoreniach kostí, pri slabostiach, problémoch so žilami ako prevencia proti aneurizme, pri diabetese a epilepsii. Keďže má účinok ako koenzým, v mnohých procesoch je nosenie nevyhnutné pri stálej anémii, ktorá nereaguje na použitie železa. 

 

MEĎ PRI ZÁPALOCH

Použitie je nevyhnutné pri urinálnych infekciách a pleťových problémoch. Mali by ich nosiť deti, ktoré majú zdravotné problémy, pri zápaloch a všetci dospelí od 30. rokov. Keď meď zafarbí ruku, znamená to, že ju telo potrebuje a že „pracuje“. Stačí len občas náramok pretrieť zubnou pastou a ruky si umyť.

 

Prim. Dr. Med. Sci. Jelisaveta Kunosič

internista, alergológ a pulmatológ