Magnetický prsteň

53,00 
3363-3-16
Nie je na sklade

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

 

Tento prsteň vychádza z modernej elegancie so zaobleným dizajnom a lešteným povrchom z chirurgickej ocele. Niekoľko jasných kryštálov Swarovski dodáva nádherné okúzlenie farieb. Roztomilý a vznešený prsteň, ktorý sa môže nosiť pri zvláštnych príležitostiach, ale aj na každý deň.

 

• Sila magnetov: 1200 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 1 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky

Kameň: Swarovski kryštál pre luxusný vzhľad produktu

Povrchová úprava: Lesklá

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Nepociťujem časté bolesti 
 
" Šperky pomohli nielen mne, ale aj mojej rodine, všetci sa ich nosením cítime oveľa lepšie, nepociťujeme časté bolesti hlavy ani únavu. Máme viac energie a sme spokojnejší. 
 
 
 
 
Helena K. Hamuliakovo 
 
           "
Roky sa liečim na chrbticu
 
" Roky sa liečim na chrbticu, veľmi oceňujem vplyv magnetických šperkov, ktoré sú veľmi vkusné a zároveň aj veľmi účinné. Bolesti chrbtice sa mi zmiernili aj vďaka srdcu zdravia, ktoré si prikladám na bolestivé miesta. Taktiež sa mi upravil krvný tlak. 
 
 
Jana K. Bratislava
 
           "
Menštruačné bolesti 
 
" Neznesiteľné bolesti hlavy a migrény mi ustúpili, odkedy nosím magnetický náramok a náušnice s magnetmi. Tiež som mávala silné menštruačné bolesti, ale po nasadení srdca zdravia v oblasti podbruška pár dní pred začatím menštruácie a nosením náramku ich už nemávam.  
 
 
Iveta N. Zdoba  

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.