Magnetické náušnice v tvare trojuholníka

25,00 
674-2
Na sklade
+

Ak výrobok nie je skladom, použite objednávkový formulár.

 

 

Táto dvojica náušníc vyrobených z brúsenej chirurgickej ocele je jednoduchá a krásna.Tvar inšpirovaný Energetix magnetickým srdiečkom demonštruje diskrétnu eleganciu a vytvára malé, ale jemné zvýraznenie náušníc. Tieto magnetické náušnice sa můžu výborne kombinovať s jemným nahrdelníkom.

 

• Sila magnetov: 1200 Gs aby zabezpečili silný vplyv magnetov

Počet magnetov: 2 ks

Typ magnetov: Neodýmové magnety ktoré nestrácajú magnetickú silu

Materiál: Chirurgická ocel vhodná aj pre alergikov na šperky

Povrchová úprava: Matná

Dimenzie: Š-7mm, V-7mm

Kód: 674-2

 

Platba

Dobierka: Najpoužívanejší spôsob platby v našom e-shope je dobierka. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Bankový prevod: Po prijatí vašej objednávky vám zašleme variabilný symbol, ktorý je potrebný pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme po prijatí platby.

Pokiaľ je tovar skladom, štandardná doba odoslania zásielky je v nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky.

 

Doprava

GLS kuriér: Pri preprave GLS kuriérom s doručením 1-2 pracovných dní od expedície z nášho skladu - cena 3,50 € s DPH

Zdarma: Pri nákupe nad 100 € poštovné a balné v rámci SR zdarma.

 

 

 

 

 
Skúsenosti
 

 

           "
Roky sa liečim na chrbticu
 
" Roky sa liečim na chrbticu, veľmi oceňujem vplyv magnetických šperkov, ktoré sú veľmi vkusné a zároveň aj veľmi účinné. Bolesti chrbtice sa mi zmiernili aj vďaka srdcu zdravia, ktoré si prikladám na bolestivé miesta. Taktiež sa mi upravil krvný tlak.   
 
 
Jana K. Bratislava  
 
           "
Liečba zápästia
 
 
" Magnetické šperky mi pomohli pri liečbe ľavého zápästia- v priebehu 3 mesiacov som mohla robiť s rukou všetko ako predtým. Mala som zranené koleno a minulý rok som už stála bez problémov na lyžiach. Taktiež som sa úplne zbavila bolesti hlavy.  
 
Anka P. Stará Ľubovňa
           "
Dodávajú nám energiu  
 
" Vďaka magnetickým šperkom som pomohla nielen sebe, ale aj svojim blízkym. Pomohli nám vyriešiť naše zdravotné problémy, ale zároveň nás tieto šperky aj skrášlili. Šperky ENERGETiX v sebe spájajú krásu a silu, dodávajú nám energiu i dobrú náladu.  
 
 
Mária Č. Bučany  
 

 

 

 

 
Súvisiace
 

Nosiť Energetix výrobky môže každý, výnimkou sú len ľudia s kardiostimulátorom. Výrobky Energetix nie sú zdravotníckym prostriedkom a nenahrádzajú lekársku liečbu.